Profesyonel Web Tasarımı

Makina İmalatçıları Birliği

Makina İmalatçıları Birliği’nin, eski web sitesi yerine, daha modern ve daha kullanışlı bir web sitesi tasarlama işini biz üstlendik. Çok üyeli bir dernek için tasarlanabilecek en kullanışlı ve modüler web sitesini tasarlamaya çalıştık. MİB’in websitesi, düzenli olarak içerik üretilen ve birden fazla dil desteği sunan modern bir portal haline geldi.

Endüstri 4.0

Modüler Web Tasarımı

Makina İmalatçıları Birliği’nin web sayfasını tasarlarken tüm sayfaların modüler bir yapıya sahip olmasını önceledik. Böylelikle, web konusunda uzman olmayan kurum çalışanları, sitenin tamamı üzerinde değil, bileşenleri üzerinde değişiklikler yapabiliyorlar. Yapılan değişiklikler, modern tasarım çizgisini bozmuyor ve site her zaman güncel kalabiliyor.

Multilingual

Diller Arası Hızlı Geçiş

Makina İmalatçıları Birliği gibi kurum ve kuruluşlara websitesi tasarlarken, çok dillilik önem kazanıyor. MİB için hazırladığımız bu websitesi, giren kullanıcının dil tercihini algılıyor, uluslararası ziyaretçiler için İngilizce, yerli ziyaretçiler için Türkçe web sitesini gösteriyor. Kullanıcı istediği anda diller arasında geçiş yapabiliyor.

Tasarladığımız Web Sitelerinin Öne Çıkan Özellikleri

Modern Tasarım Çizgisine Uygun

Hazırladığımız tüm web siteleri modern tasarım standartlarını yakından takip eder ve uygular.

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Web sitelerimiz tüm mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlarla tam uyumludur.

Kolay ve Kullanışlı Arayüz

Web sitelerimiz, kolaylıkla kullanılabilecek evrensel arayüzlerle gelir.

Responsive

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Tasarladığımız diğer tüm web siteleri gibi Makina İmalatçıları Birliği''nin web sitesi de günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm masaüstü ve mobil cihaz ekranlarına uyum sağlayabilecek şekilde geliştirildi.