Profesyonel Web Tasarımı

Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı

Birer Bilkent Üniversitesi öğrencisi olarak, ilk web tasarım işlerimizden birini, okulumuzun güzide departmanlarından Türk Edebiyatı Bölümü için gönüllü olarak tasarlayıp uygulamanın gururunu yaşıyoruz. Hem hocalarımıza destek olmanın mutluluğu hem de güzel bir iş ortaya koymanın gururuyla, siz ziyaretçilerimize takdim ediyoruz.

Endüstri 4.0

Modüler Web Tasarımı

Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölümü'nün web sitesini tasarlarken modüler web tasarımı çizgisini takip ettik, böylelikle hocalarımız, web tasarımı ve yönetimi hakkında tecrübe sahibi olmalarını gerektirmeksiniz, gereken ekleme ve çıkarmaları kendileri yapabiliyorlar.

Multilingual

Diller Arası Hızlı Geçiş

Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölümü iki dilli bir departman. Böyle bir kurumun websitesi tasarlanırken, mutlaka çok dilli bir alt yapı kurmak gerekiyor. Tasarladığımız bu site, ziyaretçinin dil tercihlerini otomatik olarak algılıyor ve yerli kullanıcılara Türkçe, uluslararası ziyaretçilere ise İngilizce içerikleri gösteriyor. Kullanıcılar, istedikleri zaman diller arasında hızlı geçiş yapabiliyorlar.

Tasarladığımız Web Sitelerinin Öne Çıkan Özellikleri

Modern Tasarım Çizgisine Uygun

Hazırladığımız tüm web siteleri modern tasarım standartlarını yakından takip eder ve uygular.

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Web sitelerimiz tüm mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlarla tam uyumludur.

Kolay ve Kullanışlı Arayüz

Web sitelerimiz, kolaylıkla kullanılabilecek evrensel arayüzlerle gelir.

Responsive

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Tasarladığımız diğer tüm web siteleri gibi Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı'nın web sitesi de günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm masaüstü ve mobil cihaz ekranlarına uyum sağlayabilecek şekilde geliştirildi.