Profesyonel Web Tasarımı

Mehmet Kalpaklı

Bilkent Üniversitesi’nin Türk Edebiyatı Bölümünün web sitesini yenileme işini gönüllü olarak üzerimize alıp, modern ve profesyonel bir web sitesi hazırladıktan sonra, bölüm başkanımız Doç. Dr. Mehmet Kalpaklı hocamızın da kişisel web sitesini yenilemeye gönüllü olduk. Oldukça sade ve kullanışlı bir web sitesi hazırlayabildiğimiz için gururluyuz.

Endüstri 4.0

Modern Web Tasarımı

Her web projesinin, içeriğine göre ihtiyaçları farklı farklıdır. Bir web projesine başlamadan önce bu ihtiyaçlar belirlenmeli ve ihtiyaçların karşılandığından emin olunmalıdır. Mehmet Kalpaklı’nın web sitesini tasarlarken de ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılayacak elementleri kurup gereksiz elementleri yok ederek sade, açık ve kullanışlı bir web sitesi tasarladık.

Multilingual

Diller Arası Hızlı Geçiş

Akademisyenlerin kişisel web sitelerini tasarlarken, bunu evrensel olarak erişilebilir bir hâlde tasarladığımızdan emin olmamız gerekiyor. Doç. Dr. Mehmet Kalpaklı hocamızın web sitesini tasarlarken de aynı düsturu göz önünde bulundurarak, çift dilli bir altyapı hazırladık. Web sitemiz, tarayıcının dilini otomatik olarak algılıyor ve tercihe göre içerikleri İngilizce ya da Türkçe olarak gösteriyor. Üstelik tek tuşla diller arasında geçiş yapılabiliyor.

Tasarladığımız Web Sitelerinin Öne Çıkan Özellikleri

Modern Tasarım Çizgisine Uygun

Hazırladığımız tüm web siteleri modern tasarım standartlarını yakından takip eder ve uygular.

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Web sitelerimiz tüm mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlarla tam uyumludur.

Kolay ve Kullanışlı Arayüz

Web sitelerimiz, kolaylıkla kullanılabilecek evrensel arayüzlerle gelir.

Responsive

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Tasarladığımız diğer tüm web siteleri gibi Mehmet Kalpaklı Hocamızın web sitesi de günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm masaüstü ve mobil cihaz ekranlarına uyum sağlayabilecek şekilde geliştirildi.