Hizmetlerimiz

Online görünürlüğünüzle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamak ve markanızın gücünü tüm platformlarda aynı kuvvetle geliştirmek için sizlere bütüncül hizmetler sunuyoruz.

01

Web Tasarım

diMedya ekibi olarak, öncelikle web'deki ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak projeyi hazırlayıp size sunuyoruz. Endüstri 4.0 standartlarına uygun, modern, minimalist ve etkili web sitelerini hazırlıyor ve "Sürekli Web Asistanlığı" hizmetiyle işinizin sürekliliğini sağlıyoruz.

02

Grafik Tasarım

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınızdan marka ve logo tasarımına, dijital ürünlerinizden mekansal tasarımlarınıza kadar geniş bir yelpazede bütüncül grafik tasarımlarınızı tek bir merkezde, tek bir kalemde üretiyor, böylelikle markanızın bütünlüğünü tüm platformlarda koruyoruz.

Grafik Tasarım Örnekleri:

Logo & Marka Tasarımı

Sizin, kurumunuzun ya da firmanızın kurumsal-görsel kimliğini, yani logosunu, sektörünüzün güncel durumu ve modern tasarım trendlerini takip ederek tasarlıyoruz.

Dijital Tasarım Ürünleri

Dijital kampanyalarınız, sosyal medya paylaşımlarınız ve e-iletişim ile ilgili grafik tasarım ihtiyaçlarınızı markanızın görsel kimliği ile uyumlu olarak tasarlıyor ve paylaşıyoruz.

Baskı Tasarımları

Kartvizitleriniz, kırlangıçlarınız, trifoldlarınız, kataloglarınız ve mekansal tasarımlarınız gibi ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en bütçe dostu şekilde tasarlıyor ve bastırıyoruz.

03

Kurumsal İletişim Hizmetleri

Markanızın dijital varlığı ve kurumunuzun kitlesel iletişimi ile ilgili tüm çevrimiçi-çevrimdışı kurumsal iletişim ihtiyaçlarınızı büyük bir titizlik ve profesyonellikle takip ediyor ve karşılıyoruz.

04

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız, internetteki kartvizitinizdir. Sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, içeriklerini üretiyor, istatistiklerini takip ediyor ve gelişim için stratejilerinizi üretiyoruz.

Diğer Kapsayıcı Hizmetlerimiz:

Videografi

Ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımı, sosyal medyanızın görsel olarak daha aktif kullanımı ve içeriklerinizin anlatılması ile ilgili videolarınızı hazırlıyor, düzenliyor ve paylaşıyoruz.

İletişim Strateji Planlama

Kitlesel ve kurumsal iletişim stratejilerinizi hazırlamanızda danışmanlık hizmeti veriyor, arzu ederseniz bu stratejileri sizin için bizzat hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Sürekli Web Asistanlığı

Biz sizin bir projenize talip değiliz. Sizin web'deki asistanınız olmak istiyoruz. Sürekli Web Asistanlığı hizmetiyle uzmanlarımıza 7/24 ulaşabilir ve danışmanlık alabilirsiniz.

Puanımızı Siz Verin!

Ürünlerimizin kalitesini uzun uzun anlatmak yerine, sizi Porftolyo sayfamıza bekliyoruz. Tasarım örneklerimizi ve yaptığımız işleri inceleyin ve puanımızı siz verin! 🙂

Müşterilerimizden